Jan Olde Riekerink, Mamadou Sakho'yu istiyor.

Devre arası transfer döneminde takıma takviye yapmayı planlayan Galatasaray'da teknik direktör Jan Olde Riekerink, Liverpool’da kadro dışı kalan Sakho’nun, kiralık olarak alınması halinde bile savunmadaki problemi çözeceğine inanıyor..

22-12-2016 13:01

Haberler » Diğer Sporlar


rn Riekerink'in aklı Sakho'da kaldı... Galatasaray Yönetimi, kadrodaki eksikler doğrultusunda belirlenen bölgeler için futbol şubesi tarafından oluşturulan oyuncu havuzunu liste halinde teknik heyete sundu. Maliyeti uygun futbolcuların yer aldığı bu liste, hocayı pek de memnun etmemiş gibi görünüyor. Soru işareti bulunmayan isimlerle yola devam edilmesi gerektiğini belirten Riekerink, 'da kadro dışı kalan 'nun, kiralık olarak alınması halinde bile savunmadaki problemi çözeceğini düşünüyor.
rn
rn Yöneticiler sıcak bakıyor
rn
rn Hollandalı hocanın bu yöndeki düşüncesini yöneticilere ilettiği de gelen haberler arasında. Sarı-Kırmızılı idareciler de bu fikre soğuk bakmıyor. Sakho kısa bir süre önce de Galatasaray'ın gündemine gelmiş, ancak çok sayıda talibinin bulunması nedeniyle  rafa kaldırılmıştı.
rn
rn Liverpool'dan ayrılmak istiyor
rn
rn Yönetim bu hafta içinde Sakho konusunda bir kez daha nabız yoklamaya hazırlanıyor. Liverpool'un yedek takımıyla maçlara çıkmaya devam eden 1.87 boyundaki Fransız savunmacı, doping testi pozitif çıktığı için UEFA'dan men cezası almıştı. Ardından hocası Klopp'la da sorunlar yaşayan Sakho, devre arasında Liverpool'dan ayrılmak istiyor.
rn
rn En iyi ihtimalle kiralık
rn
rn Sarı-Kırmızılılar da bu fırsatı kullanarak oyuncuyu kiralamaya çalışacak. 26 yaşındaki futbolcunun İngiltere dışına çıkmaya sıcak bakmadığı ifade edilse de, yönetim temaslarda bulunacak. Yarım sezon için Sakho'ya 1.5 milyon Euro civarında bir teklif yapılacağı öğrenildi.

rn

rn Fanatik

Etiketler : Jan - Olde - Riekerink - - Mamadou - Sakho'yu - istiyor. -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler
1